امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Wednesday, 5 February , 2020
امروز : چهارشنبه, ۱۶ بهمن , ۱۳۹۸ - 11 جماد ثاني 1441
شناسه خبر : 787
  پرینتخانه » ویژه تاریخ انتشار : ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۹ |
با جوانان نخبه و زحمتکش

جوانانی که جور یک شهرستان را می کشند

یکی از کارهایی که اینروزها عادل باوی مسئول پیگیرهای ویژه شهرداری کوت عبدالله در دستور کار قرار داده گرفتن اسناد ، زمین هایی است که طبق قانون و جغرافیایی که در آن واقع  شده اند، باید شش دانگ بنام مردم ولایتمدار شهر اصیل پرور کوت عبدالله زده شود.
جوانانی که جور یک شهرستان را می کشند

برخی اوقات ، می بینید اشخاصی هم  سن یا با تفاوت ۴ الی ۵ سال کوچکتر یا بزرگتر، وقتی وارد جمعی،سازمانی یا محیطی می شوند، به او احترام خاصی می گذارند،

شاید حتی آنهایی که با این جوان رابطه خوبی ندارند، ناخوداگاه خود را می بینند ، که در حال ادای احترام به این شخص هستند، باور کنید یا نه ،شاید بارها همین دشمن حسود ،

بعد از قرار گرفتن در چنین موقعیتی ، با خود گفته ،مگر او کیست، که برای او بلند شوم ، دیگر طوری رفتار می کنم ،انگار عددی نیست، اما او نمی داند،محکوم است

به این جوان محبوب و محترم ، چه بخواهد چه نه ،احترام بگذارد ، زیرا یک رازی در میان است

این راز چیست ؟

عده ایی برای خود ارزش قائل هستند ، خودرا دوست داشته و تحویل می گیرند، بر تک تک کلماتی که قرار است از دهان آنها خارج شوند، حساس هستند ، بر روی عکس العمل های خود در مواقع مختلف ،فکر نموده و طراحی خاصی دارند، تا بناگاه با قرار گرفتن در موقعیتی حرکتی که در شان آنها نیست همراه شود با کلامی که محل انعقادش در محضر این اشخاص و آن مکان نباشد ،آنها را زیر علامت سئوال نبرد .

به مسئولیت های اجتماعی خود واقفند،و می دانند، کسی که ادعای بزرگی و بالا نشینی می کند،به تبع آن نیز باید همت ،سایه و کرامتش نیز بزرگتر باشد.

و برای این گروه خاص گدا و ثروتمند،۵ ساله تا ۱۰۵ ساله با یک نوع نگاه و البته با زبانی که به آن آشنا هستند ، همکلام ،همراه و شاید وقت بگذراند ….

خوشبختانه در شهرستان کارون این جوانان خاص و درخشان تعدادشان کم نیست ، و در یک کلام در شهرستان کارون ، پهلوان یا جهان پهلوان ،بعد از غلامرضا تختی به افسانه ها نپیوسته است.

مهندس عادل باوی (عطوی) در این میان بعنوان برندی خاص و پیشرو محسوب می شود ، او و تیم همراهش با تاسیس جبهه فرهنگی،اجتماعی فرزندان کارون افق های بلندی را برای خود ترسیم نموده اند .

یکی از کارهایی که اینروزها عادل باوی مسئول پیگیرهای ویژه شهرداری کوت عبدالله در دستور کار قرار داده گرفتن اسناد ، زمین هایی است که طبق قانون و جغرافیایی که در آن واقع  شده اند، باید شش دانگ بنام مردم ولایتمدار شهر اصیل پرور کوت عبدالله زده شود.

اما متاسفانه در شهرداری اهواز با گذشت بیش از شش سال از استقلال منطقه ۵ آنروزهای شهرداری اهواز و تبدیل به شهری بنام کوت عبدالله با مشکلات فراوان شده است می گذرد، اراده ایی  مانع رسیدن این اموال بدست صاحبان واقعی آن  می شود.

با تمهیداتی که مهندس شبیب باوی معاون مالی اداری شهرداری و مهندس عادل باوی رایزن و نماینده تام الاختیار شهرداری کوت عبدالله انجام داده اند،اکثر زمین ها ،ممنوع المعامله و صورتجلسه شده اند ، یعنی اگر باز هم شهردارچی های اهواز به این زمین ها چشم داشته و نخواهند اسناد را به شهرداری کوت عبدالله منتقل کنند، از طریق مراجع قضایی این امر صورت خواهد پذیرفت. اما شهرداری اهواز در تاریخ همکاری های دو جانبه شهرداری های همجوار ، نمره منفی بزرگی در کارنامه خود خواهند یافت.

 

|
به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.