امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Tuesday, 12 November , 2019
امروز : سه شنبه, ۲۱ آبان , ۱۳۹۸ - 15 ربيع أول 1441
شناسه خبر : 647
  پرینتخانه » آخرین اخبار, اجتماعی تاریخ انتشار : ۰۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۸ |
صالح بن عبود رئیس شورای اسلامی شهر کوت عبدالله

معضل فاضلاب کوت عبدالله فقط با حرف حل نمی شود/ نمایندگان مجلس دین خود را به کوت عبدالله اداء کنند

تا چند دهه دیگر فاضلاب کوت عبدالله بدلیل عدم نگاه کلان به آن همچون یک کلاف سر در گم فقط محلی می شود برای تلف نمودن بیت المال البته بدون اینکه باری و مشکلی از پیش پای مردم شریف کوت عبدالله برداشته شود .
معضل  فاضلاب کوت عبدالله فقط با حرف حل نمی شود/ نمایندگان مجلس دین خود را به کوت عبدالله اداء کنند

خوزستان رسانه :

صالح بن عبودرئیس شورای اسلامی شهر کوت عبدالله، در گفتگوی کوتاهی با بخش تولید محتوی گروه رسانه ایی خوزستان رسانه از معضل فاضلاب کوت عبدالله اظهار نارضایتی نمود

و گفت : تاکنون فقط در پاسخ به خواسته های حداقلی و اساسی همشهریان عزیز و گرامی من برای حل معضل فاضلاب در کوت عبدالله مسولین فقط حرف زده اند و جلسه گرفته اند و ما مردم کوت عبدالله فاضلاب را همچنان در سطح شهر می بینیم.

شرح این گفتگو در ذیل آمده است :

رئیس شورای شهر کوت عبدالله صالح بن عبود در ادامه افزود : این معضل همچون سدی در برابر توسعه شهر قرار گرفته است و بدلیل شانه خالی نمودن ادارات مسئول که هدف تخصصی و سازمانی آنها به فاضلاب گره خورده ، همکاران ما در شهرداری بدلیل فشاری که این فاضلاب به مردم همه روزه و در سرما و گرما وارد می کند ، بیشتر فاضلاب داری نموده اند تا شهرداری و امور شهر رسیده باشند.

صالح بن عبود همچنان گفت : استاندار محترم در اردیبهشت سال ۹۶ از اختصاص ۲۲ میلیارد برای حل مشکلات فاضلاب خبر داده بود.

دکتر شریعتی به مدیران فاضلاب در آن جلسه اخطار جدی داد و به آن دستور داد و با وعده دادن های بی جهت مردم را دلسرد و بدبین نکنید. و از پیمانکارانی که واقعا توانایی انجام کار دارند استفاده نمائید.

رئیس شورای اسلامی شهر کوت عبدالله در تکمیل این بحث این گونه توضیح داد: در واقع و در میدان عمل متاسفانه شاهد هستیم خلاف دستورات استاندار محترم عمل شده است ، بطوریکه همان زمان یعنی اردیبهشت ۹۶ پروژه فاضلاب بخشی از درویشیه استارت خورد و قرار بود ظرف ۸ ماه به پایان برسد که همه دیده اند سرانجام این پروژه به کجا رسید.

صالح بن عبود در پایان گفت : از مسولین محترم شهرستانی و استانی بخصوص استاندار محترم که در این زمینه تذکرات جدی داده و به سهم خود کارهایی انجام داده سپاسگزاری می کنیم ، اما انتظار داریم با نگاه جدی تری به این معضل نگریسته شود

و در یک کار تخصصی و یک پروژه بزرگ ملی و استانی فاضلاب کوت عبدالله ابتدا بطور کامل طراحی و مطالعه شود و برای اجرای آن بصورت جهادی عمل نمایند زیرا اگر قرار باشد به همین وضعیت پیش برود

تا چند دهه دیگر فاضلاب کوت عبدالله بدلیل عدم نگاه کلان به آن همچون یک کلاف سر در گم فقط محلی می شود برای تلف نمودن بیت المال البته بدون اینکه باری و مشکلی از پیش پای مردم شریف کوت عبدالله برداشته شود .

از نمایندگان مجلس انتظار داریم دین خود را به مردم کوت عبدالله اداء نمایند و بطور جد و برای باقیات صالحات و رضای ت واقعی مردم بطور عملی که منتج به نتیجه ایی ملموس گردد وارد کار شوند.

نویسنده : حسین سعده | منبع خبر : خوزستان رسانه
به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.